EDİRNE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan CIRIT, Özel Kurum Yöneticileriyle Toplantı Gerçekleştirildi.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan CIRIT, Merkez ve ilçelerde faaliyet gösteren Özel Anaokul, Özel İlkokul, Özel Ortaokul, Özel Lise ve Temel Lise Müdürleriyle bir araya geldi.
İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan CIRIT, Özel Kurum Yöneticileriyle Toplantı Gerçekleştirildi.

15 Ağustos 2018 Çarşamba günü saat 13.30´da Müdürlüğümüz Tunca Toplantı Salonunda İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan CIRIT, başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya, Merkez ve İlçelerde faaliyette bulunan Özel Anaokul, Özel İlkokul, Özel Ortaokul, Özel Lise ve Temel Lise Müdürleri katıldı.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan CIRIT, “2018-2019 eğitim-öğretim yılı öncesinde sizlerle bir araya gelerek, öğrencilerimizin yeni eğitim-öğretim yılına sorunsuz bir şekilde başlamaları için eksikliklerimizi tespit ederek çözüm önerilerini beraber değerlendirelim istedik. Hepimizin tek hedefi geleceğimizin teminatı olan evlatlarımızın en iyi şekilde eğitim almalarını sağlamaktır. Bunun için el birliğiyle ne gerekiyorsa yapıyoruz ve yapmaya da devam edeceğiz. Bu toplantılarda alacağımız kararlar ile ilimizde eğitime daha çok katkı sağlamaya çalışacağız. İlimizde velilerimiz eğitim anlamında çok duyarlı olup, öğrencilere her türlü desteği vermektedirler. Bizde Millî Eğitim Müdürlüğü olarak sizlerde okul yöneticileri olarak üzerimize düşen sorumlulukları yerine getirerek öğrencilerimizin daha iyi şartlarda eğitim almalarını sağlayacağız” dedi.

Toplantı, 2018-2019 eğitim-öğretim yılına ait yapılan değerlendirmeyle sona erdi.

15-08-201815-08-201815-08-2018

 

Çavuşbey Mahallesi Hükümet Aralığı Sokak No4 Vilayet Yanı Merkez/EDİRNE - 284 212 61 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.