EDİRNE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Önder Arpacı başkanlığında, 2021-2022 Eğitim Öğretim yılı hazırlık çalışmalarına yönelik çevrim içi toplantı gerçekleştirildi.
![İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Önder Arpacı başkanlığında, 2021-2022 Eğitim Öğretim yılı hazırlık çalışmalarına yönelik çevrim içi toplantı gerçekleştirildi.](/meb_iys_dosyalar/2021_08/26101527_5.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Önder Arpacı başkanlığında, Din Öğretimi Hizmetlerinden sorumlu Müdür Yardımcısı ve Şube Müdürleri ile ilimiz geneli İmam Hatip Ortaokulları yöneticilerinin katılımıyla, 2021-2022 Eğitim Öğretim yılı hazırlık çalışmalarına yönelik çevrim içi toplantı gerçekleştirildi.