EDİRNE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Önder Arpacı Başkanlığında Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenleri Gelişimi Programı Ekim Ayı Etkinliği Gerçekleştirildi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Önder Arpacı Başkanlığında Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenleri Gelişimi Programı Ekim Ayı Etkinliği Gerçekleştirildi.

Bakanlığımız Din Öğretimi Genel Müdürlüğünce 2019-2020 Eğitim Öğretim yılı içerisinde Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmenlerimizin mesleki bilgi, mesleki beceri, tutum ve değerler alanındaki gelişimlerine katkı sağlamak amacı ile ´´Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmenleri DKAB Öğretmen Gelişimi Programı´´ hazırlanmıştır.

Bu kapsamda, İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Önder Arpacı Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenleri Gelişim Planı Ekim ayı etkinliği çerçevesinde İlimiz Merkez, Süloğlu, Havsa ve Lalapaşa ilçelerinde İlkokul, Ortaokul ve Liselerde görev yapan Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmenlerine yönelik ''Öğretmenlik mesleğinin vazgeçilmezlerinden olan "sevgi", "şefkat", "merhamet", "saygı", "azim", "kararlılık", "sabır", "sebat", ve "fedakârlık" değerleri ve "kavramları'' konuları tarafından değerlendirildi.

 

Merkez Şehit Yıldız Gürsoy Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Konferans Salonunda İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Önder Arpacı'nın başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya İl Millî Eğitim Şube Müdürü Sayın Nail Yılmaz, İlimiz Merkez, Havsa, Süloğlu ve Lalapaşa İlkokul, Ortaokul ve Liselerde görev yapan Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmenleri katılmıştır.

31-10-201931-10-201931-10-201931-10-201931-10-201931-10-2019

Çavuşbey Mahallesi Hükümet Aralığı Sokak No4 Vilayet Yanı Merkez/EDİRNE - 284 212 61 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.