EDİRNE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milliİ Eğitim Müdürlüğümüz Tarafından #2023EğitimVizyonuEdirne #GeleceğinYazarları22 Projesi Kapsamında Düzenlediğimiz Edirne'de Biz ve Pandemi Konulu Öykü Yazma Yarışmasına kabul Edilen Başvurular Belli Oldu.
![İl Milliİ Eğitim Müdürlüğümüz Tarafından #2023EğitimVizyonuEdirne #GeleceğinYazarları22 Projesi Kapsamında Düzenlediğimiz Edirne'de Biz ve Pandemi Konulu Öykü Yazma Yarışmasına kabul Edilen Başvurular Belli Oldu.](/meb_iys_dosyalar/2021_02/22143134_photo_2021-02-22_14-31-00.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından #2023EğitimVizyonuEdirne #GeleceğinYazarları22 projesi kapsamında düzenlediğimiz Edirne'de Biz ve Pandemi konulu Öykü Yazma Yarışmasına kabul edilen başvurular belli oldu.
Yarışmamıza başvuru yapan tüm öğrencilerimize teşekkür ederiz.