EDİRNE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Sağlık Müdürlüğünce Okul Yöneticilerimize Yönelik "Okullarda Covid-19 Vaka Çıkması Durumunda Yapılması Gereken Uygulamalar" Konulu Eşgüdüm Toplantısı Düzenlendi.

İl Sağlık Müdürlüğünce Okul Yöneticilerimize Yönelik

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Önder Arpacı, Edirne İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Mustafa İshak Yıldırım, Müdürlüğümüz Müdür Yardımcıları Sayın Cemal Turan, Sayın Nail Yılmaz ile Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı Sayın Dr. Selma Heves Yılmaz ve merkez ilçe okul/kurum müdürlerimizin katıldığı toplantı, Toplum Sağlığı Merkezi Sorumlu Hekimi Dr. Esin Seçgin Sayhan'ın sunumu ile başladı.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Önder Arpacı, salgın süresince okul/kurum yöneticilerimizin sağlık personeli ile uyum içerisinde çalıştığını söyleyerek, geleceğimizin teminatı sevgili çocuklarımızın salgından korunması yönünde katkılarından ve desteklerinden dolayı sağlık camiasının tüm çalışanlarına teşekkür etti.

Edirne İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Mustafa İshak Yıldırım, sağlıklı bir toplum için tüm sağlık çalışanlarının fedakârca çalışmaya devam ettiğini belirterek, eğitim yöneticilerine salgın konusunda gösterdikleri hassasiyetleri için teşekkür etti.

Toplantı, okul yöneticilerimizin soru, görüş ve önerilerini paylaşmasının ardından sona erdi.

 21-10-202121-10-202121-10-202121-10-202121-10-2021

Çavuşbey Mahallesi Hükümet Aralığı Sokak No4 Vilayet Yanı Merkez/EDİRNE - 284 212 61 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.