EDİRNE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Millî Eğitim Müdürleri Kurulu 2022/2023 Eğitim Öğretim Yılı Sene Sonu Toplantısı İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Önder Arpacı Başkanlığında Gerçekleştirildi.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Önder Arpacı'nın açılış konuşması ile başlayan toplantıya, İlçe Millî Eğitim Müdürlerimizin yanı sıra Müdürlüğümüz Müdür Yardımcıları ile Şube Müdürleri katıldı.
İlçe Millî Eğitim Müdürleri Kurulu 2022/2023 Eğitim Öğretim Yılı Sene Sonu Toplantısı İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Önder Arpacı Başkanlığında Gerçekleştirildi.

2022/2023 Eğitim Öğretim Yılı genelinin değerlendirildiği toplantıda; sene sonu itibariyle okul ve kurumlarımızda yapılacak iş ve işlemler ele alınıp, değerlendirildi.

Toplantıda ayrıca, Eğitim Kurulları ve Zümreleri Yönergesi ile Eğitim Bölgeleri Yönergesi kapsamında okullarımızda yapılacak toplantılar, Ustalık Telafi Programı, Okul Öncesi Eğitimde Beslenme Desteği, Okul Öncesi Eğitimin Yaygınlaştırılması, Mesleki Eğitim Merkezi Programı görüşülüp, değerlendirilerek; önümüzdeki sürece ilişkin planlamalar yapıldı.

Edirne'de Başarıyı Artırma Projesi ve Edirne İl Projeleri kapsamında eğitim-öğretim yılı boyunca ilimiz genelinde yapılan çalışmaların da ele alındığı toplantıda, Bakanlığımız tarafından açıklanan Yaz Okulu Destekleme ve Yetiştirme Kurslarına ilişkin hazırlıklar değerlendirildi.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Önder Arpacı, 2022/2023 Eğitim-Öğretim yılının son haftası öncesinde ilimizde eğitim-öğretim sürecinin başarıyla tamamlanmak üzere olduğunu söylediği konuşmasında, 'Edirne Eğitimde El Ele Hep Birlikte Zirveye' ilkesi ile şehrimiz eğitiminin kalitesini daha da artırmak için emek sarf eden; ülkemizi Türkiye Yüzyılı'nda en üst seviyelere taşıyacak nesilleri yetiştirmek için fedakarca çalışan herkese teşekkür ederek, aynı azim ve kararlılık içerisinde sürdüreceklerine inandığı bundan sonraki çalışmalarında kolaylıklar diledi.

09-06-202309-06-202309-06-202309-06-202309-06-2023

Çavuşbey Mahallesi Hükümet Aralığı Sokak No4 Vilayet Yanı Merkez/EDİRNE - 284 212 61 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.