EDİRNE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlimiz Merkez İmam Hatip Okulları Yönetici Gelişim Programı (YÖGEP) Ekim Ayı Toplantısı Gerçekleştirildi.

İlimiz Merkez İmam Hatip Okulları Yönetici Gelişim Programı (YÖGEP) Ekim Ayı Toplantısı Gerçekleştirildi.

Bakanlığımız Din Öğretimi Genel Müdürlüğünce Anadolu İmam Hatip Liseleri ve İmam Hatip Ortaokulları Yöneticilerinin ''Eğitim Yönetimi, Mevzuat Bilgisi Bağlamında Görev, Tutum ve Değerler" alanındaki gelişimlerine katkı sağlamak amacı ile ''Yönetici Gelişim Programı'' hazırlanmıştır.

Bu kapsamda İlimizde Yönetici Gelişim Programı Ekim Ayı Eylem Planı çerçevesinde İlimiz Merkez Anadolu İmam Hatip Liseleri ve İmam Hatip Ortaokulları yöneticilerine yönelik ''Akademik başarıyı ve verimliliği arttırmada temel ilkeler, tanımlama, izleme ve değerlendirme, LGS ve YKS hazırlık çalışmaları, destekleme ve yetiştirme kursları (DYK), kariyer planlama, ADEP ve hedef 2020'' konuları değerlendirildi.

Müdürlüğümüz Arda Toplantı Salonunda İl Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Sayın Cemal Turan'ın başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya İl Millî Eğitim Şube Müdürü Sayın Nail Yılmaz,  Anadolu İmam Hatip Liseleri ve İmam Hatip Ortaokulları Yöneticileri katılmıştır.

25-10-201925-10-201925-10-2019

Çavuşbey Mahallesi Hükümet Aralığı Sokak No4 Vilayet Yanı Merkez/EDİRNE - 284 212 61 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.