İlimiz Öğrencileri Müdürlüğümüzün Koordinatörlüğünde Yürütülen Proje Kapsamında Prag'ta Staj Görüyorlar.
Müdürlüğümüz koordinatörlüğünde yürütülen proje kapsamında iki okulumuzdan 12 öğrencimiz 21 gün süresince Çekya'nın başkenti Prag'ta staj yapacaklar.![İlimiz Öğrencileri Müdürlüğümüzün Koordinatörlüğünde Yürütülen Proje Kapsamında Prag'ta Staj Görüyorlar.](/meb_iys_dosyalar/2024_01/29205519_7baa301344034284863df5893a4df7cd.jpg)
Edirne İl Milli Müdürlüğümüzün koordinatörlüğünde yürütülen 2023 yılı Mesleki Eğitim alanında Akreditasyon Projesi (KA121) kapsamında konsorsiyum üyemiz olan Serhat Borsa İstanbul Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde Güzellik Hizmetleri Bölümünde okuyan 6 öğrencimiz, Dr. Sadık Ahmet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde Konaklama ve Yiyecek İçecek Hizmetleri bölümlerinde okuyan 6 öğrencimiz refakatçi öğretmenleri eşliğinde 21 gün staj yapmak üzere Çekya'nın başkenti Prag'talar.
Proje kapsamında gördükleri staj programının öğrencilerimize hayırlı olmasını temenni eder, başarılar dileriz.