EDİRNE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İpsala İlçemize Temaslarda Bulunan İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Önder ARPACI'dan İpsala Anadolu Lisesi Öğretmen ve Öğrencilerimize Yeni Okul Müjdesi.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Önder Arpacı, beraberinde Müdür Yardımcımız Sayın Cemal Turan birlikte ile birlikte okul ve kurumlarımıza temaslarda bulunmak üzere 08 Şubat 2022 Salı günü İpsala İlçemizi ziyaret etti.  
İpsala İlçemize Temaslarda Bulunan İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Önder ARPACI'dan İpsala Anadolu Lisesi Öğretmen ve Öğrencilerimize Yeni Okul Müjdesi.

İpsala Anadolu Lisesini ziyaret eden, yeni eğitim öğretim dönemi çalışmalarını yerinde inceleyip değerlendirmelerde bulunan İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Önder Arpacı, öğretmen ve öğrencilerimizle bir araya geldiği buluşmada İpsala Anadolu Lisesine yeni eğitim binası müjdesini verdi.

Bakanlığımızın eğitim politikaları doğrultusunda öğretmen ve öğrencilerimize en yeni ve donanımlı eğitim ortamlarını sağlamak üzere çalışmalarımızın devam etiğini belirten İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Önder Arpacı, yeni binanın başta yönetici, öğretmen, öğrencilerimiz olmak üzere İpsala ilçemize hayırlı olmasını dileyerek, emeği geçen herkese teşekkür etti.

İpsala İlçe Millî Eğitim Müdürü Sayın Salih Mehmet Engin'in eşlik ettiği İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Önder Arpacı, okulda yaptığı incelemelerin ve değerlendirmelerinin ardından okuldan ayrıldı.

08-02-202208-02-202208-02-202208-02-202208-02-202208-02-2022

 

Çavuşbey Mahallesi Hükümet Aralığı Sokak No4 Vilayet Yanı Merkez/EDİRNE - 284 212 61 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.