EDİRNE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KAN BAĞIŞI ETKİNLİĞİMİZ İLE HAYAT OLMAYA DEVAM EDİYORUZ.

KAN BAĞIŞI ETKİNLİĞİMİZ İLE HAYAT OLMAYA DEVAM EDİYORUZ.


KAN BAĞIŞI ETKİNLİĞİMİZ İLE HAYAT OLMAYA DEVAM EDİYORUZ.

Covid 19 salgını nedeniyle azalan kan stoklarına katkı sağlamak amacıyla Bakanlığımız Din Öğretimi Genel Müdürlüğü ile Önder iş birliğinde ülkemiz genelinde başlatılan kan bağışı seferberliğine İl Millî Eğitim Müdürlüğümüz; Kızılay Edirne Şubesi ve Edirne Kan Bağışı Merkezi ile imzalanan #HerBağışÜçHayat kan bağışı protokolü çerçevesinde "Her Damlada Hayat Var" sloganı ile kan bağışı kampanyasına destek vermeye devam ediyor.

18 Aralık Cuma günü Saraçlar Caddesinde düzenlenen kan bağışı etkinliğimiz öğretmen,  öğrenci, veli ve vatandaşlarımız tarafından büyük ilgi gördü. İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Önder Arpacı, kan bağışı çadırı ziyaretinde yaptığı konuşmasında , kanın hayati bir ürün olduğuna dikkat çekerek tüm vatandaşlarımızı kan bağışında bulunmaya davet etti. 

 Tüm vatandaşlarımızın kan bağışı gibi böylesi hayati bir konuda göstermiş oldukları duyarlılıktan son derece memnun olduğunu ifade eden İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Önder Arpacı, kan bağışı kampanyamızın önümüzdeki süreçte de devam edeceğini belirtti.

Kan bağışında bulunan kişilerle sohbet eden İl Millî Eğitim Müdürümüz, kampanyamıza destek olan herkese teşekkür etti.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Önder Arpacı'ya ziyaretinde Edirne Gençlik ve Spor İl Müdürü Sayın Selim Ak, Türk Kızılayı Edirne Şube Başkanı Sayın Kadir Çakay eşlik etti.

18-12-202018-12-202018-12-202018-12-202018-12-202018-12-202018-12-2020

Çavuşbey Mahallesi Hükümet Aralığı Sokak No4 Vilayet Yanı Merkez/EDİRNE - 284 212 61 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.