EDİRNE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Keşan E-Sınav Merkezi Hizmete Açıldı.

İlimiz Keşan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bünyesinde kurulan Keşan E-Sınav Merkezimiz 14 Mart 2022 tarihi İtibariyle hizmete başladı.
Keşan E-Sınav Merkezi Hizmete Açıldı.

Açılan E-Sınav Merkezi Keşan Kaymakamı Cemalettin YILMAZ, Edirne İl Milli Eğitim Müdürümüz Dr.Önder ARPACI, İl Müdür Yardımcımız Müzekka BAYRAK, Kesan İlçe Milli Eğitim Müdürü İlhan SAZ, Edirne Ölçme Değerlendirme Sınav Hizmetleri ve Sınav Merkezi Yöneticilerimiz tarafından ziyaret edildi.

Hizmete başlayan E-Sınav merkezimizde; Motorlu Taşıtlar Sürücü Kursları Sınavları, Mesleki Eğitim Merkezi Sınavları (Ustalık ve Kalfalık), Protokol Sınavları, Kıyı Emniyeti Amatör Telsizcilik Sınavları gerçekleştirilecektir. 

Aday öğrenciler hafta içi ve hafta sonları da açık olacak olan E-Sınav Merkezinde basılı evrak kullanılmaksızın, sınav uygulama ve değerlendirilmesine ilişkin her türlü işlemin elektronik ortamda yapıldığı merkezde aynı anda 20 kursiyerin katılımıyla online sınav olabileceklerdir.

İlimiz Keşan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bünyesinde kurulan E-Sınav merkezimizin hayırlı olmasını dileriz.

15-03-202215-03-202215-03-2022

Çavuşbey Mahallesi Hükümet Aralığı Sokak No4 Vilayet Yanı Merkez/EDİRNE - 284 212 61 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.