EDİRNE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MESLEK LİSELERİMİZ ÜRETİYOR, TÜRKİYE KAZANIYOR.

Edirne'de bir ilke imza atılıyor. Edirne Serhat İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Bilişim Teknolojileri Bölümü Bilgisayar üretmeye başladı.
MESLEK LİSELERİMİZ ÜRETİYOR, TÜRKİYE KAZANIYOR.

Edirne Serhat İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Döner Sermaye İşletmesi Bilgisayar Bölümü öğretmen ve öğrencileri, okul atölyelerinde gerçekleştirdikleri özverili çalışmalarıyla ilk siparişlerini aldıkları İlimiz Keşan İlhami Ertem Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesine 40+3 Masaüstü Bilgisayar kurulumu ve montajını gerçekleştiriyorlar.

İlk siparişlerinin teslimini Eylül ayı içerisinde tamamlamayı planlayan okulumuz devamında kendi okullarına 20+1 Masaüstü bilgisayar kurulumu ve montajı ile Uzunköprü Mahmut Arif Dilmen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesine 20+1 Masaüstü bilgisayar kurulumu ve montajı yapmak için çalışmalarına aralıksız devam edecek.

Edirne Serhat İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, üreten okul olarak Bilgisayar kurulumu ve montajında talep eden okullarımıza yönelik üretimlerine önümüzdeki süreçte de devam edecektir.

 

Öğrendikçe üreten, ürettikçe öğrenen, ülkemizin geleceğine umut olan sevgili öğrencilerimizi, onları yetiştiren değerli öğretmenlerimizi ve okul yöneticilerimizi tebrik ediyor, Serhat Şehri Edirne'mizin eğitim kalitesine katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz.

 

15-09-202115-09-202115-09-202115-09-2021

Çavuşbey Mahallesi Hükümet Aralığı Sokak No4 Vilayet Yanı Merkez/EDİRNE - 284 212 61 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.