EDİRNE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Mesleki Eğitimde 1000 Okul Projesi Kapsamında Uygulamalarımız Devam Ediyor.
![Mesleki Eğitimde 1000 Okul Projesi Kapsamında Uygulamalarımız Devam Ediyor.](/meb_iys_dosyalar/2021_04/05114215_IMG-20210405-WA0034.jpg)
Bakanlığımızca başlatılan 1000 Okul Projesi kapsamında Uzunköprü Mahmut Arif Dilmen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde öğrencilerimiz için kütüphane oluşturulmuştur. Ayrıca aynı proje kapsamında "Meslek Liseleri Ailelerle Buluşuyor" projesi içeriğinde 12/C sınıfı öğrencilerinden Batuhan YURGA' nın bilgisayarı tamir edilerek kendisine teslim edilmiştir.