EDİRNE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Mesleki Eğitimde 1000 Okul Projesi Kapsamında Yer Alan Okullarımızın Öğretmenlerine Yönelik İlk Yardım Eğitim Kurslarımız Devam Ediyor.

Mesleki Eğitimde 1000 Okul Projesi Kapsamında Yer Alan Okullarımızın Öğretmenlerine Yönelik İlk Yardım Eğitim Kurslarımız Devam Ediyor.

Bu kapsamda, İl Millî Eğitim Müdürlüğümüz bünyesinde faaliyet gösteren İlk Yardım Eğitim Merkezimiz tarafından Keşan İlçemizde "Mesleki Eğitimde 1000 Okul Projesi" kapsamında yer alan Keşan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi yönetici ve öğretmenlerine yönelik İlk Yardım Eğitim Kursu verildi.

Yönetici ve öğretmenlerin mesleki bilgi ve becerilerini geliştirerek güvenli eğitim ortamlarının oluşturulmasına katkı sunması amacıyla düzenlenen eğitimde katılımcılara; genel ilk yardım bilgileri, hasta/yaralı ve olay yerinin değerlendirilmesi, temel yaşam desteği sağlanması, kanama ve yaralanmalarda, yanık donma ve sıcak çarpmalarında, bilinç bozukluğu ve zehirlenmelerde ilk yardım ve hasta/yaralı taşıma teknikleri konularında çevrimiçi teorik ve salgın tedbirleri gözetilerek yüz yüze uygulamalı eğitim verildi.

#MeslekiEğitimde1000Okul

21-04-202121-04-2021

Çavuşbey Mahallesi Hükümet Aralığı Sokak No4 Vilayet Yanı Merkez/EDİRNE - 284 212 61 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.