EDİRNE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürlüğümüz Birimleri Tarafından Yetki Alanları Çerçevesinde Yapılan Çalışmalara İlişkin Sunumlar Gerçekleştiriyor.

Millî Eğitim Bakanlığımız Eğitim Politikaları doğrultusunda ilimiz eğitim öğretim faaliyetlerinin sorunsuz bir şekilde sürdürülmesi, geliştirilmesi ve Edirne Eğitim kalitesini daha da yukarılara taşımak için faaliyet gösteren birimlerimiz tarafından, 2021/2022 Eğitim Öğretim Yılı içerinde yapılan çalışmalar ile önümüzdeki süreçte yapılması planlanan iş ve işlemlere dair sunumlar gerçekleştiriliyor.
Müdürlüğümüz Birimleri Tarafından Yetki Alanları Çerçevesinde Yapılan Çalışmalara İlişkin Sunumlar Gerçekleştiriyor.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Önder Arpacı başkanlığında gerçekleştirilen sunumlara Müdür Yardımcılarımız, sunum yapacak birimlerden sorumlu şube müdürleri ile birim şefleri ve birimde görevli memurlar katıldı. Ayrıca, sunum yapacak birimlerin eş görevli şube müdürleri ile şefleri de birimler arası eşgüdümün sürdürülmesi için yapılan sunumda hazır bulundu.

Birimlerimiz tarafından yapılan sunumların ilk haftasında, Müdürlüğümüz Din Öğretimi Hizmetleri, Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri, Hayat Boyu Öğrenme Hizmetleri, Yükseköğretim ve Yurt Dışı Eğitim Hizmetleri, İnşaat ve Emlak Hizmetleri ile Destek Hizmetleri Birimi tarafından yapılan ve yapılması planlanan çalışmalara ilişkin sunum yapıldı.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Önder Arpacı, tüm birimlerin planlı, programlı ve eşgüdüm içerisinde çalışmasının hem işlerin devamlılığı açısından hem de kurum kültürünün gelişmesi açısından son derece önemli olduğunu ifade ederek, Edirne'de Eğitimin daha da yukarılara taşınması için emek gösteren herkese teşekkür edip, çalışmalarında başarılar diledi.

Müdürlüğümüz birimleri tarafından gerçekleştirilen sunumlar, yapılan planlama doğrultusunda önümüzdeki süreçte de devam edecektir.

22-10-202122-10-202122-10-202122-10-202122-10-2021

Çavuşbey Mahallesi Hükümet Aralığı Sokak No4 Vilayet Yanı Merkez/EDİRNE - 284 212 61 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.