EDİRNE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürlüğümüz Erasmus+ Avrupa Dayanışma Programı (ESC) kapsamında koordinatörü olduğu Dayanışma Ekibi-3 isimli projemizin 44 gün sürecek gönüllülük hareketi Portekiz'in Braga ve Arraquales şehirlerinde gerçekleştirilmektedir.

Müdürlüğümüz Erasmus+ Avrupa Dayanışma Programı (ESC) kapsamında koordinatörü olduğu  Dayanışma Ekibi-3 isimli projemizin 44 gün sürecek gönüllülük hareketi Portekiz'in Braga ve Arraquales  şehirlerinde gerçekleştirilmektedir.

Bu kapsamda 19-26 yaş arası 8 gönüllü genç, gençlik alanında faaliyet gösteren ortaklarımız ev sahipliğinde başka ülkelerden gelen gençler ile birlikte faaliyetler gerçekleştirmekte ve kültürel paylaşımlarda bulunmaktadırlar. Avrupa Dayanışma Programı (ESC)  gençlerin kişisel, eğitimsel, sosyal, sivil ve mesleki gelişimlerini teşvik ederken, kendi ülkelerinde veya yurt dışında topluma yarar sağlayan projelerde gönüllü olmaları, çalışmaları veya ağ kurma faaliyetlerinde bulunmaları için fırsatlar yaratan, toplumsal ihtiyaçları karşılamayı hedefleyen yeni bir Avrupa Birliği girişimidir. Hareketlilik hazırlık sürecindeki katkılarından dolayı Trakya Üniversitesi Proje Koordinasyon Uygulama ve Araştırma Merkezi'ne teşekkür ederiz. Gönüllü gençlerimize faaliyetlerinde başarılar diliyoruz.

23-06-202223-06-202223-06-2022

Çavuşbey Mahallesi Hükümet Aralığı Sokak No4 Vilayet Yanı Merkez/EDİRNE - 284 212 61 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.