EDİRNE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürlüğümüz İle CTI Hazır Giyim Üretim A.Ş. Arasında Mesleki Eğitimde İş Birliği Protokolü İmzalandı.

Müdürlüğümüz İle CTI Hazır Giyim Üretim A.Ş. Arasında Mesleki Eğitimde İş Birliği Protokolü İmzalandı.

Müdürlüğümüzce, öğrencilerimizin öğrenim hayatları sürecinde, öğrenim gördükleri alan üzerine faaliyet gösteren sektörler ile mesleki deneyim edinmeleri, meslekleri ile ilgili işletmeleri yakından tanıyıp görmelerini ve sektör-okul iş birliğinin sağlanmasını önemsiyor, Millî Eğitim Bakanlığımız eğitim politikaları doğrultusunda ilgili sektör temsilcilikleri ile iş birliği protokolleri geliştiriyoruz.

Bu kapsamda Müdürlüğümüz ile CTI Hazır Giyim Üretim A.Ş. arasında Mesleki Eğitim İş Birliği Protokolü hazırlanmış, hazırlanan protokol 22 Ağustos 2022 Pazartesi günü Müdürlüğümüzde düzenlenen tören ile İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Önder Arpacı ve CTI Hazır Giyim Üretim A.Ş. Serkan Aytaç tarafından imzalandı.

İmzalanan protokol ile okullarımızdaki Atölye/Laboratuvarların desteklenmesi, eğitimlere ilişkin temrinlik malzeme desteğinin sağlanması, eğitim programını başarıyla tamamlayan öğrencilerin istihdamlarının desteklenmesi çalışmaları yürütülecektir.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Önder Arpacı, protokolün öğrencilerimize, öğretmenlerimize ve şehrimize hayırlı olması dileklerinde bulundu.

Protokol imza töreninde Müdür Yardımcımız Sayın Cemal Turan, Selimiye Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Sayın Nesibe Kırat ile CTI Hazır Giyim Üretim A.Ş. Sosyal Uygunluk ve İş Güvenliği Uzmanı Sayın Hacer Manav hazır bulundu.

 22-08-202222-08-202222-08-2022

Çavuşbey Mahallesi Hükümet Aralığı Sokak No4 Vilayet Yanı Merkez/EDİRNE - 284 212 61 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.