EDİRNE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müzelerimiz Kapılarını Ücretsiz Olarak Öğrencilerimize Açıyor.

Edirne Valiliğimiz öncülüğünde, İl Özel İdaresince restore edilerek Serhat Şehri Edirne'mizin turizmine kazandırılan Necmi İğe Evi Etnografya Müzesi ile Fatih Sultan Mehmet Müzesi ücretsiz olarak öğrencilerimizin ziyaretine açılıyor.
Müzelerimiz Kapılarını Ücretsiz Olarak Öğrencilerimize Açıyor.

İl Millî Eğitim Müdürlüğümüz koordinesinde ve Şehrimiz Edirne projemiz kapsamında ilimiz geneli okullarımızda öğrenim gören öğrencilerimiz yapılacak planlama doğrultusunda, salgın tedbirleri gözetilerek ve öğretmenleri gözetiminde Necmi İğe Evi Etnografya Müzesi ile Fatih Sultan Mehmet Müzesi ücretsiz olarak gezerek kültürel miraslarımızı yaşayarak, dokunarak, hissederek öğrenecekler.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Önder Arpacı, Müdürlüğümüz ARGE Projeler ekibi ile birlikte öğrencilerimize kapılarını ücretsiz olarak açan müzelerimizi ziyaret edip, müze yetkilileri ile fikir alış verişinde bulunarak, okullarımızın müze ziyaretine ilişkin planlamayı görüştüler.

05-11-202105-11-202105-11-202105-11-2021

Çavuşbey Mahallesi Hükümet Aralığı Sokak No4 Vilayet Yanı Merkez/EDİRNE - 284 212 61 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.