EDİRNE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Öğretmen Deneyim Paylaşım Günleri Devam Ediyor.
![Öğretmen Deneyim Paylaşım Günleri Devam Ediyor.](/meb_iys_dosyalar/2021_03/30112325_970bc5f9-2518-48d1-93e9-679a99d24c0a.jpg)
Müdürlüğümüzün #2023Eg?itimVizyonuEdirne projelerinden #EdirneÖğretmenAkademileri projesi kapsamında ve Trakya Üniversitesi iş birliğinde ilimizdeki görevli öğretmenlere yönelik olarak Doç.Dr. Sayın Gökhan ILGAZ ve Doç.Dr. Sayın Levent VURAL tarafından "Üst Bilişsel Farkındalık:Öğrenmeyi Öğrenme " konu başlıklı çevrim içi seminer gerçekleştirildi.