EDİRNE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğretmen ve Öğrencilerimiz Depremden Etkilenen Vatandaşlarımız İçin Uyku Tulumu Üretiyor.

Kahramanmaraş merkezli depremden etkilenen illerimizde yaşayan vatandaşlarımız için Edirne Serhat Borsa İstanbul Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Moda Tasarım Teknolojileri Atölyesinde gönüllü öğrenci ve öğretmenlerimiz tarafından uyku tulumu üretiliyor.
Öğretmen ve Öğrencilerimiz Depremden Etkilenen Vatandaşlarımız İçin Uyku Tulumu Üretiyor.

Su geçirmez ve soğuk havaya dayanıklı olan ilk etapta 110 uyku tulumu, dikim işleminin tamamlanmasının ardından depremden etkilenen vatandaşlarımıza ulaştırılmak üzere Yardım Toplama Merkezi yetkililerine teslim edilecek.

Öğretmenlerimizi ve öğrencilerimizi atölyelerinde ziyaret eden İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Önder Arpacı, tüm ülkemizi sarsan depremin ardından milletimizin yardımlaşma örneği sergilediğini söyleyerek, deprem felaketinin ardından yaraları sarmak için tüm halkımızın tek yürek olup el ele verdiğini, herkesin kendi imkanları dahilinde yardım zincirine katıldığını ifade etti.

İl Millî Eğitim Müdürümüz, öğretmenlerimizin ve öğrencilerimizin bu süreçte okullarında gönüllü olarak ürettikleri ve deprem bölgesine gönderdikleri ürünler ile yaraları sarmaya yardımcı olduğunu söyleyerek, bu konuda emek veren, özveriyle çalışan tüm idareci, öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür etti.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Önder Arpacı, öğretmen ve öğrencilerimiz tarafından depremden etkilenen vatandaşlarımız için üretilen uyku tulumlarını inceleyerek, ürünlerin en kısa sürede deprem bölgesine sevk edileceğini söyledi.

22-02-202322-02-202322-02-2023

Çavuşbey Mahallesi Hükümet Aralığı Sokak No4 Vilayet Yanı Merkez/EDİRNE - 284 212 61 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.