EDİRNE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğretmenlerimize Yönelik Ölçme ve Değerlendirme Eğitimleri Başladı.

İl Millî Eğitim Müdürlüğümüz Ölçme Değerlendirme Merkezi tarafından hazırlanan ve Trakya Kalkınma Ajansı tarafından teknik destek hibesi almaya hak kazanan "Doğru Soru Bilmenin Yarısıdır" adlı projemizin açılış programı gerçekleştirildi.
Öğretmenlerimize Yönelik Ölçme ve Değerlendirme Eğitimleri Başladı.

Selimiye Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi konferans Salonunda 12 Şubat 2024 Pazartesi günü düzenlenen açılış programına İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Önder Arpacı, T.Ü. Eğitim Fakültesi Eğitim Bilimleri Bölümü Anabilim Dalı Başkanı Sayın Prof. Dr. Meltem Acar Güvendir, Müdürlüğümüz yöneticileri ile Trakya Üniversitesinden akademisyenler ve eğitim görecek öğretmenlerimiz katıldı.

Doğru Soru Bilmenin Yarısıdır projesi kapsamında Edirne Merkez, Havsa, Lalapaşa ve Süloğlu ilçelerindeki ortaokullarda görev yapmakta olan Türkçe, İlköğretim Matematik, Fen Bilimleri, Sosyal Bilgiler, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi, İngilizce öğretmenleri ile liselerimizde görev yapmakta olan Türk Dili ve Edebiyatı, Coğrafya, Tarih, Felsefe, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi, İngilizce, Matematik, Fizik, Kimya ve Biyoloji branşlarından 30 öğretmenimize 5 gün süresince toplamda 35 saat eğitim verilecektir.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Önder Arpacı, açılış programında yapmış olduğu konuşmasında projenin hazırlanmasında emeği geçenler ile projeye hibe desteği sağlayan Trakya Kalkınma Ajansına ve Trakya Üniversitesi akademisyenlerine teşekkür ederek, projenin katılımcı öğretmenlerimize hayırlı olması temennilerinde bulundu.

12-02-202412-02-202412-02-202412-02-2024

Çavuşbey Mahallesi Hükümet Aralığı Sokak No4 Vilayet Yanı Merkez/EDİRNE - 284 212 61 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.