EDİRNE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okullarımızda Uygulanacak 'İl Projeleri'ne ilişkin İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Önder Arpacı Başkanlığında Planlama Toplantısı Gerçekleştirildi.

Müdürlüğümüz Özel Büro-İl Proje Ekibi tarafından yöneticilere, öğretmenlere, velilere ve öğrencilerimize yönelik uygulanacak projelere ilişkin yapılan sunumda Müdür Yardımcımız Sayın Cemal Turan ile birimden sorumlu Şube Müdürü Sayın Hümeyra Gürgen hazır bulundu.
Okullarımızda Uygulanacak 'İl Projeleri'ne ilişkin İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Önder Arpacı Başkanlığında Planlama Toplantısı Gerçekleştirildi.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Önder Arpacı, uygulanan projeler ile yönetici ve öğretmenlerimizin mesleki gelişimine katkı sunulurken, öğrencilerimize yönelik uygulanan projeler ile öğrencilerimizin yeteneklerinin keşfedildiği; bakış açılarının genişletilerek vizyonlarının geliştirildiğini söyledi.

Projelerimiz içinde velilerimize yönelik çalışmaların yer almasının okul-aile iş birliği açısından son derece önemli olduğunu ifade eden İl Millî Eğitim Müdürümüz, velilerimize yönelik sürdürülen projeler ile velilerimizin de öğrenme sürecine dahil edildiğini belirtti.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Önder Arpacı, yeni eğitim öğretim yılında okullarımızda uygulanmaya devam edecek projelerin, yönetici, öğretmen, öğrenci ve velilerimize hayırlı olması temennisinde bulundu.

30-09-2022

Çavuşbey Mahallesi Hükümet Aralığı Sokak No4 Vilayet Yanı Merkez/EDİRNE - 284 212 61 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.