EDİRNE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Organize Sanayi Bölgesi Yetkilileri İle Mesleki Eğitim İş Birliği Kapsamında Bilgilendirme Toplantısı Düzenlendi.

Organize Sanayi Bölgesi Yetkilileri İle Mesleki Eğitim İş Birliği Kapsamında Bilgilendirme Toplantısı Düzenlendi.

Mesleki Eğitim Merkezlerinin yaygınlaştırılması, OSB'lerde yer alan işletmeler ile iş birliğinin güçlendirilmesi, OSB'lerin mesleki eğitime erişim kapasitelerinin arttırılması, mezunların istihdam olanaklarının arttırılarak ülkemizin üretim gücüne katkı sağlanması amacıyla; Bakanlığımız İle T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı arasında "Mesleki Eğitim İş Birliği Protokolü" imzalanmıştır.

Organize Sanayi Bölgesi/Sanayi Sitesi Müdürlükleri ile protokol kapsamında yapılacak iş ve işlemler ile ilgili 08 Aralık 2021 Çarşamba günü bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

Edirne Süloğlu Domurcalı köyünde bulunan Organize Sanayi Bölgesi toplantı salonunda düzenlenen toplantıya Lalapaşa Kaymakamı Sayın Muhammet Çiftci, Süloğlu Kaymakamı Sayın Özgür Kaya, İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Önder Arpacı, Müdürlüğümüz Mesleki ve Teknik Eğitim Hizmetleri sorumlu Müdür Yardımcısı Sayın Cemal Turan,  Süloğlu İlçe Müdürü Sayın Bünyamin Yılmaz, Müdürlüğümüz Şube Müdürü Sayın Erünsal, Edirne Mesleki Eğitim Merkezi Kurum Müdürü Sayın Yaşar Soylu, Edirne Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Sayın Tolga Ünal ile öğretmeni Sayın Mehmet Tetik ile Organize Sanayi Bölgesi yetkililerinin katılımıyla gerçekleştirildi.

Toplantıda, iş birliği protokolü kapsamında yapılacak çalışmalara ilişkin görüşme gerçekleştirildi.

08-12-202108-12-202108-12-202108-12-2021

Çavuşbey Mahallesi Hükümet Aralığı Sokak No4 Vilayet Yanı Merkez/EDİRNE - 284 212 61 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.