EDİRNE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Pansiyonlu Okullarımızın ve Ücretsiz Yemek Hizmeti Verilen Okul Öncesi Okullarımızın Ekmekleri Öğrencilerimiz Tarafından Okullarının Atölyelerinde Üretiliyor.

Müdürlüğümüze bağlı merkez ilçede pansiyonu bulunan okullarımız ile ücretsiz yemek hizmeti verilen okul öncesi okullarımıza ekmekler, Edirne Serhat Borsa İstanbul Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Yiyecek İçecek Hizmetleri Bölümü öğrencilerimiz tarafından sağlanıyor.
Pansiyonlu Okullarımızın ve Ücretsiz Yemek Hizmeti Verilen Okul Öncesi Okullarımızın Ekmekleri Öğrencilerimiz Tarafından Okullarının Atölyelerinde Üretiliyor.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Önder Arpacı, beraberinde Müdür Yardımcımız Sayın Cemal Turan ile ekmek üretim atölyesini ziyaret ederek öğretmenleri gözetiminde ekmek üreten öğrencilerimiz ile bir araya geldi.

Millî Eğitim Bakanlığımız tarafından başlatılan proje çerçevesinde meslek liselerine kazandırılan ekmek üretim atölyelerinde öğrencilerimizin öğretmenleri gözetiminde ürettikleri ekmekler ile okullarımızın ekmek ihtiyacını karşıladığını belirten İl Millî Eğitim Müdürümüz, öğrencilerimizin akademik olarak gelişimlerinin yanında okullarında uygulamalı mesleki tecrübe kazandıklarını söyledi.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Önder Arpacı, öğretmen ve öğrencilerimize yeni dönemde başarılar ve kolaylıklar diledi.

22-02-202322-02-202322-02-202322-02-2023

Çavuşbey Mahallesi Hükümet Aralığı Sokak No4 Vilayet Yanı Merkez/EDİRNE - 284 212 61 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.