EDİRNE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Rehberlik ve Psikolojik Danışma Hizmetleri İl Yürütme Komisyonu Toplantısı İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Önder Arpacı Başkanlığında Gerçekleştirildi.

Rehberlik ve Psikolojik Danışma Hizmetleri İl Yürütme Komisyonu Toplantısı İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Önder Arpacı Başkanlığında Gerçekleştirildi.

Şehit Nefize Çetin Özsoy Bilim ve Sanat Merkezi'nde 02 Eylül 2022 Cuma günü gerçekleştirilen toplantıya Müdürlüğümüz Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Birimi sorumlu Müdür Yardımcısı Sayın Nail Yılmaz, Şube Müdürü Sayın Mehmet Özer, İlçe Millî Eğitim Müdürlükleri Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Birimi sorumlu Şube Müdürleri ile özel eğitim okullarımız, özel eğitim sınıfı bulunan okullarımızın müdürleri, Rehber Öğretmen Psikolojik Danışmanlarımız katıldı.

Bir önceki toplantıda alınan kararların değerlendirilmesi ile başlayan toplantıda, yeni dönem hedeflerinin belirlenmesi, aile, öğrenci, öğretmen, yönetici ve diğer kamu personeline yönelik yürütülecek rehberlik ve psikolojik danışma hizmeti etkinliklerinin planlanması başta olmak üzere birçok konu ele alınıp değerlendirildi.

Eğitimde feda edilecek hiçbir ferdin olmadığını, bunun için de eğitimde Rehberlik ve Psikolojik Danışma Hizmetleri'nin önemine değinen İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Önder Arpacı, yeni eğitim öğretim yılının hayırlı olmasını dileyerek, Rehber Öğretmen Psikolojik Danışmanlarımıza çalışmalarında kolaylıklar diledi.

02-09-202202-09-202202-09-202202-09-2022

Çavuşbey Mahallesi Hükümet Aralığı Sokak No4 Vilayet Yanı Merkez/EDİRNE - 284 212 61 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.