EDİRNE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Roman Strateji Belgesi için Etkili Bir İzleme, Değerlendirme ve Koordinasyon (ROMSİD) Ekibinden İl Millî Eğitim Müdürlüğümüze Ziyaret.

Avrupa Birliği tarafından finanse edilen, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından uygulanmakta olan Roman Strateji Belgesi için Etkili Bir İzleme, Değerlendirme ve Koordinasyon Mekanizması Kurulması Projesi (ROMSİD) ekibi Müdürlüğümüzü ziyaret etti.
Roman Strateji Belgesi için Etkili Bir İzleme, Değerlendirme ve Koordinasyon (ROMSİD) Ekibinden İl Millî Eğitim Müdürlüğümüze Ziyaret.

Pilot il seçilen Edirne ilimizde kamu kurum ve kuruluşlarını ziyaret eden Proje yöneticileri ve Teknik Destek Ekibi tarafından, önceki eylem planlarının genel değerlendirmesi, yayımlanacak yeni eylem planının yerelleşmesi ve uygulanması ve izleme ve değerlendirme sistemi hakkında istişare, kurum/kuruluşların deneyim ve pratiklerinin öğrenilmesi ve bilgilendirmesi amaçlanmaktadır.

Müdürlüğümüz Arda Toplantı Salonu'nda 06 Temmuz 2022 Çarşamba günü gerçekleştirilen toplantıya İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Önder Arpacı, Edirne Gençlik ve Spor İl Müdürü Sayın Selim Ak, her iki kurumun yöneticileri ve proje izleme ekibi ile roman öğrencilerimizin yoğun olduğu okullarımızın yöneticileri katıldı.

Edirne İl Millî Eğitim Müdürlüğümüz koordinasyonunda ilimizde yapılan çalışmalara ilişkin sunumların yapıldığı toplantıda, I. Eylem Planı, II. Eylem Planı ve III. Eylem Planı (hazırlanmakta olan) uygulanması ve yerelleşmesi, İzleme ve değerlendirmenin önemi ve sistem hakkında görüşmeler gerçekleştirilerek, izleme ve değerlendirme sistemi ve Eylem Planları hakkında önerilerde bulunuldu.

06-07-202206-07-202206-07-202206-07-202206-07-202206-07-2022

Çavuşbey Mahallesi Hükümet Aralığı Sokak No4 Vilayet Yanı Merkez/EDİRNE - 284 212 61 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.