EDİRNE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Şehir ve Kültür Akademisi Kapsamında Öğretmenlerimiz "Şehir ve Mimari" konusuyla Dr. Öğr. Üyesi İsmet Osmanoğlu ile Bir Araya Geldi.
Şehir ve Kültür Akademisi kapsamında öğretmenlerimiz Edirne'nin incisi Selimiye Camii gölgesinde inşa edilmiş olan Selimiye Vakıf Müzesi'nde "Şehir ve Mimari" konusuyla Dr. Öğr. Üyesi İsmet Osmanoğlu ile bir araya geldi.![Şehir ve Kültür Akademisi Kapsamında Öğretmenlerimiz](/meb_iys_dosyalar/2024_05/13152138_140b395431b8449bb73c22d718a2fd70.jpg)
İl Millî Eğitim Müdür Yardımcımız Sayın Müzekkâ Bayrak, Selimiye Camii ile taçlanan mimari şaheserlerin geçmişten günümüze yolculuğunun anlatıldığı etkinliğin ardından öğretmenlerimize katkılarından ötürü Sayın Osmanoğlu'na Teşekkür Belgesi ve Plaket takdim etti.