EDİRNE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Serhat Şehri Edirne'mizde Görevli Öğretmenlerimiz Pandemi Sürecinde Ev Ev Dolaşarak Vatandaşlarımıza Maske Dağıtımı Gerçekleştiriyor.

Edirne'de bulunan eğitim kurumlarımızın yönetici ve öğretmenleri, Koronavirüs salgınıyla mücadele kapsamında Edirne Valiliğimiz koordinesinde temin edilen maskeleri gönüllü olarak ev ev dolaşıp vatandaşlarımıza ulaştırmaya devam ediyor.
Serhat Şehri Edirne'mizde Görevli Öğretmenlerimiz Pandemi Sürecinde Ev Ev Dolaşarak Vatandaşlarımıza Maske Dağıtımı Gerçekleştiriyor.

Kapılarını çaldıkları her evde vatandaşların maske ihtiyacını soran eğitimcilerimiz, hafta boyunca bu görevi gönüllü bir şekilde sürdürüyorlar.

Maske dağıtımında gönüllü olarak görev alan eğitimcilerimizden Edirne Akmercan Anadolu İmam Hatip Lisesi Okul Müdürü Sayın Lokman Kızılyar, AA ya yaptığı açıklamasında, okul yöneticileri ve öğretmenlerin salgınla mücadelede gönüllü görev aldıklarını söyleyerek, Edirne Valiliğimizin koordinasyonunda Devletimizin tüm kurumlarının bu süreçte fedakarca çalıştığını ve birlikte hareket edilince birçok şeyin üstesinden geldiğimizi belirtti.

Vatandaşların yorumlarına yer verilen haberde, vatandaşlarımız öğretmenlerimizi çok sevdiklerini belirterek, "Çocuklarımızı, torunlarımızı eğittiler, bizlere her anlamda destek oldular yıllarca. Şimdi de gönüllü maske dağıtıyorlar" diye ifade ettiler.

Bir diğer şehir sakini ise, öğretmenlerin her zaman verimli çalıştığını, topluma katkı sunduğunu kaydetti.

Ayrıca, gönüllü öğretmenlerimizin saat farkı gözetmeksizin büyük bir özveri ve fedakarlık göstererek, Şehit Nefize Çetin Özsoy Bilim ve Sanat Merkezinde Pandemi sürecinde kurulan 3D yazıcı atölyesinde ürettikleri siperli maskeler de sahada görevli kamu görevlilerine dağıtılıyor.

Anadolu Ajansı Haberinin Tamamı için Tıklayın https://www.aa.com.tr/tr/yasam/ogretmenler-kapi-kapi-dolasarak-maske-dagitiyor/1847256?fbclid=IwAR09-tqaCmpZsGnCkS7pWL3i6y9fwR3xjhG3uzGzrtPaNLTDeTVzDtsuAvw

20-05-202020-05-202020-05-202020-05-202020-05-202020-05-2020

Çavuşbey Mahallesi Hükümet Aralığı Sokak No4 Vilayet Yanı Merkez/EDİRNE - 284 212 61 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.