EDİRNE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Serhat'tan Serhat'a Deneyim Köprüsü...
Müdürlüğümüzün Objektifte O An Projesi Deneyimlerimizi Iğdır'da Görevli Öğretmenlerimiz İle Paylaştık.![Serhat'tan Serhat'a Deneyim Köprüsü...](/meb_iys_dosyalar/2021_04/07205116_InShot_20210407_203836349.jpg)
Edirne İl Millî Eğitim Müdürlüğümüz ile Iğdır İl Millî Eğitim Müdürlüğü arasında düzenlenen ortak deneyim paylaşım etkinliği ile Müdürlüğümüzün 2023 Eğitim Vizyonu Edirne projelerinden Objektifte O An projemiz kapsamında Edirne'de görevli öğretmenlerimizin edindiği fotoğraf sanatı deneyimleri Edirne Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi - Fotoğraf Eğitmeni Sayın Gül Yılmaz tarafından çevrim içi ortamda Serhat Şehri Iğdır Eğitim Camiası öğretmenlerimiz ile paylaştık.