EDİRNE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SİZ YAPIN, BİZ PAYLAŞALIM

SİZ YAPIN, BİZ PAYLAŞALIM

 

İçinde bulunduğumuz zor günlerde Uzaktan Eğitim'inize devam ederken öğrendiklerinizi pekiştirmek için evde kaldığınız zamanı deneylerle, projelerle belki de icatlarla geçiriyorsunuz. Siz geleceğin bilim insanları 4,5,6 ve 7. sınıf öğrencilerimiz evlerinizde, ailelerinizin gözetiminde,öğretmenlerinizin danışmanlığında derslerinize ve sınıf seviyenize uygun şekilde yaptığınız her projeyi, her deneyi, her gözlemi bizimle paylaşabilirsiniz. 

Edirne İl Millî Eğitim Müdürlüğü olarak yaptıklarınızı paylaşabilmemiz için sizden birkaç isteğimiz var. Öncelikle yaptığınız deney, gözlem, projeyi ya da icadınızı tanıtacağınız en çok 1 dakikalık bir video hazırlayın. Hazırladığınız videoda sizin adınız, okulunuz, yaptığınız çalışmanın adı yer almalıdır.  Ayrıca yaptığınız çalışmanın hangi dersle ilgili olduğunu, ne amaçla kullanılacağı, nerelerde kullanılacağı, hayatımıza nasıl etki edeceğini de lütfen belirtin. Haydi yarının büyük bilim insanları zihninizin en güzel ürünlerini bekliyoruz. 

Not: Yaptığınız çalışmaları belirttiğimiz özelliklere uygun şekilde hazırlayıp arge22@meb.gov.tr adresine gönderin.

Çavuşbey Mahallesi Hükümet Aralığı Sokak No4 Vilayet Yanı Merkez/EDİRNE - 284 212 61 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.