EDİRNE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Trakya Üniversitesi Eğitim Fakültesi ile Müdürlüğümüz İş Birliğinde 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı Yapılacak Çalışmaların Planlama Toplantısı Gerçekleştirildi.

Trakya Üniversitesi Eğitim Fakültesi ile Müdürlüğümüz İş Birliğinde 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı Yapılacak Çalışmaların Planlama  Toplantısı Gerçekleştirildi.

Edirne İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile  Trakya Üniversitesi Eğitim Fakültesi iş birliğinde Edirne'de eğitimin daha da yukarılara taşınabilmesi ve öğrencilerimizin zihinsel, düşüncesel , sosyal ve akademik alanlarda vizyonlarının genişletilmesine ve öğretmenlerimizin mesleki birikimlerine katkı sunacak seminerler düzenlenmesi ve velilerimize çocuklarla iletişim konusunda rehberlik edecek çalışmalarımız bundan önce ki yıllarda  olduğu gibi önümüzde ki dönemde de devam edecektir. 

Bu kapsamda, 2021-2022 Eğitim Öğretim yılında Müdürlüğümüz ile Trakya Üniversite Eğitim fakültesi iş birliğinde gerçekleştirilmesi düşünülen çalışmalara ilişkin değerlendirme ve planlama  toplantısı İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Önder Arpacı ve Trakya Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Sayın Sevinç Maden ile iki kurumun yetkililerinin katılımıyla gerçekleştirildi. 

Trakya üniversitesi Eğitim Fakültesi Konferans Salonu'nda düzenlenen toplantıda İlimizde yapılması planlanan Edirne Bilim Olimpiyatları projesinin planlanması hakkında  ve  2021-2022 Eğitim Öğretim yılında yapılan faaliyetlerimizin yer aldığı 2023 Eğitim Vizyon Kitabımızın tanıtım sunumu  yapıldı. 

Önce ki yıllarda yapılan çalışmalar ile içerisinde bulunduğumuz eğitim öğretim yılında yapılması planlanan çalışmalara ilişkin sunumların yapıldığı toplantıda İl Milli Eğitim  Müdürümüz  ile Trakya Üniversitesi  Eğitim Fakültesi Dekanı Edirne'de eğitimin yukarılara taşınmasında iki kurum arasında ki işbirliğinin önemine vurgu yaparak çalışmaların hayırlı olması temennisinde bulundu .

  01-10-202101-10-202101-10-2021

Çavuşbey Mahallesi Hükümet Aralığı Sokak No4 Vilayet Yanı Merkez/EDİRNE - 284 212 61 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.