EDİRNE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Trakya Üniversitesi Roman Dili ve Kültürü Araştırmaları Enstitüsü Akademisyenlerinden Müdürlüğümüze Ziyaret.

Trakya Üniversitesi Roman Dili ve Kültürü Araştırmaları Enstitüsü Öğretim Üyeleri Sayın Doç. Dr. Gökhan Ilgaz, Sayın Dr. Tülay Tekin Yılmaz, Sayın Dr. Muhammed Tağ ile Sayın Dr. Hasan Ali Cengiz Müdürlüğümüzü ziyaret ederek İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Önder Arpacı ile görüştüler.
Trakya Üniversitesi Roman Dili ve Kültürü Araştırmaları Enstitüsü Akademisyenlerinden Müdürlüğümüze Ziyaret.

Müdürlüğümüz ile Enstitü arasında öğrencilerimize yönelik yapılacak iş birliği çalışmaları hakkında görüş alışverişi yapılan ziyarette, Sayın Dr. Öğrt. Üyesi Tülay Tekin Yılmaz, İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Önder Arpacı'ya "Edirne'de Roman Öğrenciler Öğrenilmiş Çaresizliğin İzleri" adlı kitabını takdim etti.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Önder Arpacı, Sayın öğretim üyelerimize ziyaretlerinden duyduğu memnuniyetlerini ifade ederek, Edirne Eğitimde Kaliteyi Artırma Çalışmaları kapsamında Trakya Üniversitemiz ile yapılan ortaklıkların çok değerli olduğunu belirtti.

 

07-02-202407-02-202407-02-2024

Çavuşbey Mahallesi Hükümet Aralığı Sokak No4 Vilayet Yanı Merkez/EDİRNE - 284 212 61 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.