EDİRNE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Uluslararası Kardeş Okul Uygulaması İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı Gerçekleştirildi.
![Uluslararası Kardeş Okul Uygulaması İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı Gerçekleştirildi.](/meb_iys_dosyalar/2019_09/25111007_DSC_0007.jpg)
İl Millî Eğitim Müdür Yardımcımız Sayın Kemal Soytürk'ün başkanlığında, Müdürlüğümüz Arda Toplantı Salonunda; Bakanlığımıza bağlı resmi ve özel okullar/kurumlar ile Kardeş Okul Uygulamalarını yürütmek üzere, Uluslararası Kardeş Okul Uygulaması İl Koordinasyon Kurulu toplantısı yapıldı.