EDİRNE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Uzunköprü Mimar Muslihiddin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Kimya Teknoloji Alanı Laboratuvarının Açılışı Gerçekleştirildi.

Uzunköprü Mimar Muslihiddin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Kimya Teknoloji Alanı Laboratuvarının Açılışı Gerçekleştirildi.

Millî Eğitim Bakanlığımız ile Türkiye Odalar Borsalar Birliği, TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi arasında imzalanan Mesleki Eğitimde İş birliği protokolü kapsamında Uzunköprü Borsası ve Uzunköprü Ticaret ve Sanayi Odası tarafından Mimar Muslihiddin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Kimya Teknoloji Alanı'na kurulan Laboratuvarın açılış töreni gerçekleştirildi.

Uzunköprü Kaymakamı Sayın Hakan Yavuz Erdoğan ve laboratuvarın yapımını üstlenen Uzunköprü Borsası ile Uzunköprü Ticaret ve Sanayi Odası başkan ve yöneticilerinin katıldığı açılış töreninde konuşan İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Önder Arpacı, laboratuvarın kurulmasında emeği geçen herkese teşekkür ederek, okulumuza hayırlı olması temennisinde bulundu.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Önder Arpacı, Uzunköprü Kaymakamı Sayın Hakan Yavuz Erdoğan ve beraberindekiler açılışın ardından laboratuvarı gezdiler.

15-03-202215-03-202215-03-202215-03-202215-03-2022

Çavuşbey Mahallesi Hükümet Aralığı Sokak No4 Vilayet Yanı Merkez/EDİRNE - 284 212 61 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.