EDİRNE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yeşilay Sınıfı Açılış Töreni İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Önder Arpacı ve Yeşilay Edirne Şube Başkanı Sayın Sebahattin Bilgiç'in Katılımlarıyla Gerçekleştirildi.

Yeşilay Sınıfı Açılış Töreni  İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Önder Arpacı ve Yeşilay Edirne Şube Başkanı Sayın Sebahattin Bilgiç'in Katılımlarıyla Gerçekleştirildi.

İçişleri Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı ve Türkiye Yeşilay Cemiyeti iş birliğinde yürütülen "Yeşilay Klüp Odası" projesi kapsamında Şükrüpaşa İllkokuluna kazandırılan "Yeşilay Sınıfı" açılış töreni İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Önder Arpacı ve Yeşilay Edirne Şube Başkanı Sayın Sebahattin Bilgiç'in katılımlarıyla gerçekleştirildi.

 

"Yeşilay Odası" Projesinin amacı Yeşilay bilincini küçük yaşta çocuklarımıza kazandırmaktır. Öğrencilerimizin boş vakitlerini degerlendirebileceği, arkadaşlarıyla hoş vakit geçirebilecekleri bir ortam  amaçlanarak kurulmuştur. Sınıflarımız gönüllülerimiz ile beraber el birliği ile hazırlanmıştır. 

 

#YeşilayHepBenimle 

 

 

03-03-202103-03-202103-03-202103-03-2021

Çavuşbey Mahallesi Hükümet Aralığı Sokak No4 Vilayet Yanı Merkez/EDİRNE - 284 212 61 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.